3.07.2015

canın cehenneme!

~25th hour

"senin de canın cehenneme! senin, bu koca şehrin ve içinde yaşayan herkesin canı cehenneme!

arkamdan gülümseyen dilencilerin canı cehenneme! arabamın temiz camlarını kirleten çekçekli adamın canı cehenneme! git de kendine bir iş bul! hurda taksilerini son sürat süren, derilerinden yayılan köri kokulu, günümü berbat eden sih ve pakistanlıların canı cehenneme! teröristler!

parklarımda oral çeken, kanal 35'te penislerini sallayan tüysüz göğüslü ve iri pazılı chelsea oğlanlarının canı cehenneme! fahiş fiyata plastiğe sarılı meyve ve çiçek satan koreli manavların canı cehenneme! on yıldır buradalar, hala ingilizce bilmiyorlar.

brighton beach'teki rusların canı cehenneme! kafelerde oturup ağızlarında kesme şekerle küçük bardakta çay içen gangsterlerin canı cehenneme! dolandırıcılar! geldiğiniz yere geri dönün!

kirli gabardinler içinde 47. sokakta dolanıp güney afrika elmasları satan siyah şapkalı hasidlerin canı cehenneme! wall street simsarlarının canı cehenneme! kainatın efendileri. çalışkan insanları gözü kapalı soymaya çalışan piç kuruları. o sorumsuz piç kuruları ömür boyu hapiste yatmalı!

bir arabaya 20 kişi binen puerto ricoluların canı cehenneme! hepsi devletten yardım alıyor. en berbat gösteriler onlarınki. dominikanlardan hiç söz etmeyeyim. puerto ricolular onların yanında iyi kalıyor.

saçları briyantinli, naylon spor ceketli ve st. anthony madalyonlu, ellerinde beysbol sopası olan, ''sopranolar''ın elemelerine katılan bensonhurst italyanlarının canı cehenneme!

hermes eşarpları olan ve balducci'den 50 dolara enginar alan üst doğu yakası kadınlarının canı cehenneme! aşırı besili yüzleri gergin ve parlak görünecek şekilde çekilip gerilmiştir. aslında kimseyi kandıramıyorsun, tatlım!

banliyödeki zencilerin canı cehenneme! pas atmaz, defans oynamaz, potanın yakınından basket atmaz ve her şey için beyaz adamı suçlarlar. kölelik 137 yıl önce sona erdi. artık geçmişi geride bırakın!

anüse cop sokan, 41 el ateş eden, yanlış yapan meslektaşını koruyan yoz polislerin canı cehenneme! güvenimize ihanet ediyorsunuz!

elini bir çocuğun pantolonuna sokan rahiplerin canı cehenneme! onları koruyan, bizi kötülüğe yönelten kiliselerin canı cehenneme! konu açılmışken, isa'nın da canı cehenneme! paçayı  ucuz kurtardı. çarmıhta bir gün, cehennemde hafta sonu boyunca kaldı ve meleklerin ilahileri sonsuza dek onun için söylenecek. otisville'de yedi yıl yaşamayı denesene isa!

usame bin ladin, el kaide ve mağaralarda yaşayan bütün piç kurusu kökten dincilerin canı cehenneme! ölen binlerce masumun adına yetmiş ikişer fahişenizle sonsuza kadar cehennemde jet yakıtından alevler içinde kavrulmanız için dua edeceğim. irlanda kraliyeti'nden kıçımı öpün havlu kafalı deve binicileri!

bu şehrin ve içinde yaşayan herkesin canı cehenneme! astoria'daki sıra evlerden, park caddesindeki çatı katlarına kadar; bronx'un tipik evlerinden, soho'daki tavan arası evlere kadar. alphabet city'deki kiralıklardan, park slope'deki kumtaşı evlerden staten island'daki dublekslere kadar. depremle parçalansınlar. alevler arasında kalsınlar. şehir kül haline gelsin, sular yükselip farelerin kuşattığı şehri sular altında bıraksın!"